Yeni ürün

Laspot Lazer Terapi evde bakım için güvenli ve etkili anti-inflamatuar, ödem azaltma dürtü frekans rahatlatmak için

999 öğeler

₺1 633.47

Sipariş listeme ekle


Laspot Lazer Terapi evde bakım için güvenli ve etkili anti-inflamatuar, ödem azaltma dürtü frekans rahatlatmak için
Tedavi prensibi
Düşük seviye lazer tedavisi olarak da adlandırılan Soğuk lazer, yumuşak lazer iyi ağrı yönetimi için kullanılan
Non-invaziv aracılığıyla ışınlama, farklı dalga boyu farklı derinlik gitmek, lazer enerji kırmızı kan hücresi veya diğer vücut tarafından absorbe hücreleri uyarabilir hücre aktivitesini ve artırmak biyolojik enzim üretim, kan akışını geliştirmek, teslimat daha fazla oksijen ve besin organları için onarım hasarlı doku, Bu da teşvik ATP üretimi olan insan kendini şifa kaynak kabartma ağrı. Bizim LASPOT ağrı kesici lazer cihazı 650nm ve 808nm ile kombine, hedef ağrı noktası ve anti-inflamatory için yakındaki ağrı alanlar.
GD-P-1 olduğunu yeni Çok fonksiyonlu Yarı Iletken Lazer terapi makinesi fizyoterapi için çok iyi etkisi ile gelen ilk tedavi. Çok profesyonel düşük seviye lazer terapi cihazı akut inflamasyon ve doku için şifa ve yavaş şifa yaralar tedavi. Her her bölümü DDLT düşük seviye lazer tedavisi hastane, her doktor ofisi (kliniği) ve her ev. Ilaç ücretsiz ağrı kesici ve daha iyi şifa through içinde 'en class' photomedicine ürünleri ve hizmetleri. Nasıl çalışır? DDLT çalışır baskın bir protein mitokondri (sitokrom c oksidaz) ATP ve oksidatif stres azaltmak artırmak için. Mitokondriyal ve hücre içi bir çağlayan mansap etkileri kurşun için geliştirilmiş doku onarım ve azaltılmış inflamasyon. Ne kadar yeterli olduğunu, ne kadar çok fazla? Bir doz tepki: değil yeterli güç yoğunluğu ve hiçbir etkisi yoktur, çok fazla ve orada olabilir inhibitör etkileri hangi yavaş aşağı şifa ve kaybetmek anti-inflamatuar etkileri 1. kabartma Vücut ağrısı Düşük seviye lazer tedavisi ağrı azaltmak vücut içine derin nüfuz edebilir ve teşvik şifa. 2. kan dolaşımını artırma Lazer doğrudan irradiates lesionpart üzerinde hangi kan akış azalmıştır veya irradiates sempatik ganglion hangi hakim bu aralığı. Bu kaynağı olabilir yeterli kan ve metabolizma artırmak için beslenme ve belirti rahatlatmak. 3. azalan inflamasyon hızlı Lazer irradiates lezyon alan fagosit aktivitesini arttırmak için ve bağışıklık geliştirmek ve inflamasyon azaltmak hızlı. 4. ağrı giderici Yaralı kısmı serbest olabilir madde sonra lazer ışınlama. Lazer ışınlama aynı zamanda iletim hızı azaltmak olabilir, güç ve dürtü frekans rahatlatmak için hızlı. 5. hızlandırılması doku onarım Lazer ışınlama yeni kan gemi ve granülasyon doku büyümesini hızlandırmak ve protein sentezini artırmak. Granülasyon kan kılcal temel elemanları biridir doku, hangi yara şifa önkoşulu olduğunu. Organize çok daha oksijen kaynağı için hasarlı doku hücreleri ve hızlandırır kolajen lifleri üretimi, birikimi ve çapraz bağlama. 6. yara şifa Düşük seviye lazer teşvik hücreleri üretimi artırmak için belirli enzimler etkileyen hücre çoğalması veya cep bölümü, böylece bir şifa hızı artan yara. 7: spor yaralanmalardan rehabilitasyon DDLT kullanımı ışık fotonlar ışın tedavisi için bir alanı kabartma ağrısı için yaralanma ve vücudun doğal iyileşme sürecini teşvik. Bu inflamasyonu azaltmak ve teşvik cep üreme sunan, ağrı kesici ve tedavi yaraladı. 8. soğuk lazer prostatit için Prostat hastalığı-bir prostat iltihabı. Soğuk lazer terapi benimser ışık fotonlar ışınlama iltihabı azaltmak için. Wuhan ATANG Teknolojisi Co, LTD bir hızlı gelişmekte yüksek teknoloji üretim alanında kullanarak soğuk lazerler için tıbbi tedavi ile bizim patentli tasarım ve kendi marka-ATANG. Biz benzersiz bir aralığı var gibi cihazlar

 • öğe Türü: Massage & Relaxation
 • malzeme: Kompozit Malzeme
 • Model Numarası: GD-P-1
 • Marka Adı: LASPOT
 • uygulama: Vücut
 • Laser medium: GaAlAs semiconductor
 • Laser diodes 1: 808nm 1 pc
 • Laser diodes 2: 650nm 12 pcs
 • Application 1: back pain, neck pain, Arthritis
 • Application 2: lumb disc pain, shoulder pain, prostate
 • Application 3: Sports injury, deep tissue damage repair
 • Battery: Rechargeable Lithium-ion battary
 • Holder Material: Plastic
 • Low level laser therapy: yes
 • non invasive laser treatment: yes
 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 26cm x 12cm x 7cm (10.24in x 4.72in x 2.76in)

Etiketler: Ucuz Laspot Lazer Terapi evde bakım için güvenli ve etkili anti inflamatuar, ödem azaltma dürtü frekans rahatlatmak için, Yüksek Kalite Laspot Lazer Terapi evde bakım için güvenli ve etkili anti-inflamatuar, ödem azaltma dürtü frekans rahatlatmak için, Çin Masaj ve Rahatlama Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Laspot Lazer Terapi evde bakım için güvenli ve etkili anti-inflamatuar, ödem azaltma dürtü frekans rahatlatmak için

Laspot Lazer Terapi evde bakım için güvenli ve etkili anti-inflamatuar, ödem azaltma dürtü frekans rahatlatmak için

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler