Yeni ürün

12 MPO Modlu MPO Erkek Erkek Patch Cord çekirdekler, OM4, 1 Metre, B Tipi, Aqua renk, 3.0mm Mini Yuvarlak LSZH Kablo MPO Gövde

999 öğeler

₺168.54

-8%

₺185.20

Sipariş listeme ekle


12 MPO Modlu MPO Erkek Erkek Patch Cord çekirdekler, OM4, 1 Metre, B Tipi, Aqua renk, 3.0mm Mini Yuvarlak LSZH Kablo MPO Gövde
1. Features
* MPO/MTP konektörü arayüzü patchcord
* farklı seçenekler farklı kurulum ihtiyaçlarını karşılamak üzere kablo yapısı
* mevcut SM (9/125), MM (50 veya 62.5/125), 10Gig fiber türleri
* mevcut 8/12/24-fiber
* Corning fiber seçimi için kullanılabilir
2. Applications
* yatay yama gelen uzatma kurulum için workstation konsolidasyon noktası çıkışları
* yüksek Yoğunluklu Fiber Yönetimi
* DAC'LERLE
* LAN/WAN Tesislerinde

  • Model Numarası: MPO-12C-1M
  • Marka Adı: Saint Jason
  • Factory: YES
  • Jacket color: Orange Yellow Aqua Purple
  • polish: APC or UPC
  • Fiber Type: SM or MM
  • Fiber Length: 1,2,3,5M.....
  • Fiber Cable type: Round or Ribbon
  • Insertion loss: 0.6-0.7dB
  • Return Loss: 25-50dB
  • Cable Material : LSZH or PVC
  • Polarity: A Type or B Type or C Type
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 18cm x 15cm x 8cm (7.09in x 5.91in x 3.15in)

Etiketler: Ucuz 12 MPO Modlu MPO Erkek Erkek Patch Cord çekirdekler, OM4, 1 Metre, B Tipi, Aqua renk, 3.0mm Mini Yuvarlak LSZH Kablo MPO Gövde, Yüksek Kalite 12 MPO Modlu MPO Erkek Erkek Patch Cord çekirdekler, OM4, 1 Metre, B Tipi, Aqua renk, 3.0mm Mini Yuvarlak LSZH Kablo MPO Gövde, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

12 MPO Modlu MPO Erkek Erkek Patch Cord çekirdekler, OM4, 1 Metre, B Tipi, Aqua renk, 3.0mm Mini Yuvarlak LSZH Kablo MPO Gövde

12 MPO Modlu MPO Erkek Erkek Patch Cord çekirdekler, OM4, 1 Metre, B Tipi, Aqua renk, 3.0mm Mini Yuvarlak LSZH Kablo MPO Gövde

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler